*

Διαφήμιση

Αποστολέας Θέμα: ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ ΙΔΑΧ (ΠΡΟΣΛΗΨΗ ΜΕΣΩ ΑΣΕΠ ΜΕ ΤΟ ΝΟΜΟ ΠΕΠΟΝΗ)  (Αναγνώστηκε 2657 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος ΒΑΤΜΑΝ

• Jr. Member
  • **
    • ΔΕ Διοικητικών Γραμ./Διοικητικού Λογιστ.
    • Νοσοκομείο
ΑΝΗΣΥΧΕ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΤΑ ΦΩΤΑ ΣΟΥ ΓΙΑΤΙ ΚΟΝΤΕΥΩ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΩ...ΕΧΩ ΧΑΣΕΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ...ΕΓΩ ΠΡΟΣΛΗΦΘΗΚΑ ΜΕΣΩ ΑΣΕΠ (ΜΕ ΜΟΡΙΟΔΟΤΗΣΗ) ΜΕ ΤΟ ΝΟΜΟ ΤΟΥ ΠΕΠΟΝΗ ΤΟ 1997 ΤΟΝ ΜΑΡΤΙΟ ΣΤΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ (Ι.Δ.Α.Χ-ΚΛΑΔΟΣ ΔΕ ΟΔΗΓΟΣ ΛΕΩΦΟΡΕΙΟΥ).ΕΔΩ ΚΑΙ ΕΝΑ ΧΡΟΝΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΕΧΩ ΑΛΛΑΞΕΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΣΕ ΔΕ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΟΥ ΛΟΓΙΣΤΙΚΟΥ ΠΡΟΚΕΙΜΕΝΟΥ ΝΑ ΚΑΝΩ  ΜΕΤΑΤΑΞΗ  ΣΕ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΤΟΝ ΤΟΤΕ ΝΟΜΟ ΤΩΝ ΣΥΓΚΟΙΝΩΝΙΩΝ (ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΣΥ ΔΗΛΑΔΗ ΤΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ-Ν.Π.Ι.Δ).ΤΟΤΕ ΦΟΒΗΘΗΚΑ ΝΑ ΠΑΡΑΜΕΙΝΩ ΣΤΑ ΛΕΩΦΟΡΕΙΑ ΓΙΑΤΙ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΜΗΠΩΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΠΟΙΗΘΟΥΝ.α) όσοι προσελήφθησαν με διαγωνιστική διαδικασία, για ειδικότητες διαφορετικές από τις αναφερόμενες στη διάταξη της υποπαρ. Ζ4 της παρ. Ζ του άρθρου πρώτου του ν. 4093/2012 και στη συνέχεια μετατάχθηκαν στην ως άνω κατηγορία και ειδικότητες?????ΤΙ ΕΝΟΕΙ??ΥΠΑΓΟΜΑΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΣΕ ΑΥΤΟ ΑΣΧΕΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΕΞΑΙΡΕΣΗ ΑΠΟ ΤΗ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑ ΤΩΝ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΩΝ??ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΕΓΚΥΡΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΚΑΝΕΙ ΠΑΛΙ ΜΕΤΑΤΑΞΗ ΣΕ ΑΠΟΚΕΝΤΡΩΜΕΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ (ΤΜΗΜΑ ΑΛΛΟΔΑΠΩΝ) ΚΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΞΕΡΩ ΑΝ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ ΤΟ ΜΕΤΡΟ ΤΗΣ ΔΙΑΘΕΣΙΜΟΤΗΤΑΣ ΟΤΑΝ ΠΑΩ ΕΚΕΙ...
« Τελευταία τροποποίηση: 21/12/2012 by ΒΑΤΜΑΝ »

Αποσυνδεδεμένος soultana

• Jr. Member
  • **
    • TE IATRIKA ERGASTIRIA
    • Νοσοκομείο
πραγματικο γεγονος .περσυ με το ζορι κανανε μεταξη απο το οσε στο αλοδαπον -περιφερια 4 ατομα.  τους ερχεται χαρτι για διαθεσιμοτητα. στελνουν και βρισκουν χαρτι οτι διοριστικαν το 1983 στο ΟΣΕ με γραπτες εξετασεις. το στελνουν στο ηλε. διακ.και τους απαντανε το εξης τρελο.οτι διοριστικανε στην περιφερια χωρις εξετασεις γραπτες.αρα δεν εξαιρουνται απο τον νομο εχθες παραλαβανε την διαθεσιμοτητα και 75 τι εκατο του μισθου .ρωτα ενα εργατολογο  . οποιον πιασει η μπορα.

Αποσυνδεδεμένος karatzitz

• Newbie
  • *
    • ΔΕ Τεχνικών
    • Υπουργείο
πραγματικο γεγονος .περσυ με το ζορι κανανε μεταξη απο το οσε στο αλοδαπον -περιφερια 4 ατομα.  τους ερχεται χαρτι για διαθεσιμοτητα. στελνουν και βρισκουν χαρτι οτι διοριστικαν το 1983 στο ΟΣΕ με γραπτες εξετασεις. το στελνουν στο ηλε. διακ.και τους απαντανε το εξης τρελο.οτι διοριστικανε στην περιφερια χωρις εξετασεις γραπτες.αρα δεν εξαιρουνται  απο τον νομο εχθες παραλαβανε την διαθεσιμοτητα και 75 τι εκατο του μισθου .ρωτα ενα εργατολογο  . οποιον πιασει η μπορα. η μεταταξη ειναι νεα προσληψη.οποτε αν κανανε μεταταξη χωρις ανακοινωση-προσκληση-προκηρυξη συμφωνα με τον Υ.Κ. 3528 θεωρουνε οτι δεν εξαιρουνται απο τον νομο.πραγματικα οποιον πιασει η μπορα!