*

Διαφήμιση

Αποστολέας Θέμα: ΔΙΑΔΟΧΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ  (Αναγνώστηκε 1395 φορές)

0 μέλη και 1 επισκέπτης διαβάζουν αυτό το θέμα.

Αποσυνδεδεμένος BATOΠΕΔΙΝΟΣ

• Newbie
  • *
    • ΔΕ Οδηγών
    • Δ.Ε.Κ.Ο./Ν.Π.Ι.Δ.
ΔΙΑΔΟΧΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ
« στις: 04/01/2010 »
ΓΙΑ ΣΑΣ ΕΧΩ 11 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΟΝ ΙΔΙΟΤΗΚΟ ΤΟΜΕΑ ΒΑΡΕΑ ΚΑΙ ΑΝΘΥΙΓΗΝΑ.
1-6-1989.
ΤΟ 2000 ΔΙΟΡΙΖΟΜΑΙ ΣΤΟΝ ΔΗΜΟ Ο.Τ.Α  Β' ΜΕΧΡΙ ΠΟΥ ΣΥΜΕΧΙΖΩ ΚΑΙ ΔΟΥΛΕΥΩ ΤΗ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΩΣ ΜΕΤΡΙΟΥΝΤΑΙ ΑΥΤΑ ΚΑΙ ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΞΑΓΩΡΑΣΩ ΚΑΙ ΤΟΥ ΣΤΡΑΤΟΥ.
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΔΙΑΦΩΤΙΣΤΕΜΑΙ
ΕΧΩ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΔΕ 29 ΟΔΗΓΟΣ ΑΠΟΡΙΜΜΑΤΟΦΟΡΟΥ
ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΕΝΣΩΜΑΤΟΘΟΥΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΙΔΙΟΤΗΚΟ ΤΟΜΕΑ Η ΘΑ ΥΠΑΡΞΕΙ ΔΙΑΔΟΧΙΚΗ ΣΥΝΤΑΞΕΙ.
« Τελευταία τροποποίηση: 04/01/2010 by BATOΠΕΔΙΝΟΣ »

Αποσυνδεδεμένος ANHSYXOS

• Hero Member
    • ΠΕ Νοσηλευτικής
    • Δευτεροβ. Εκπαίδευση
Απ: ΔΙΑΔΟΧΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ
« Απάντηση #1 στις: 04/01/2010 »
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΚΑΛΗ ΣΟΥ ΜΕΡΑ .ΤΑ ΕΝΣΗΜΑ ΤΟΥ ΙΚΑ(ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΤΟΝ ΙΔΙΩΤ.ΤΟΜΕΑ)ΘΑ ΚΑΝΕΙΣ ΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΣΟΥ ΤΑ ΔΟΣΟΥΝ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΜΕ ΑΠΟΦΑΣΗ(ΠΡΑΞΗ) ΓΙΑ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΕΙΛΕΙΣ ΣΤΟ Γ.Λ.ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ ΓΙΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΩΣ ΣΥΝΤΑΞΙΜΑ.ΑΠΟ ΚΕΙ ΘΑ ΒΓΕΙ ΑΛΛΗ ΠΡΑΞΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗΣ ΟΠΟΥ ΘΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ Ο ΣΥΝΟΛΙΚΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΠΟΥ ΘΑ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΘΕΙ(ΧΡΟΝΙΑ-ΜΗΝΕΣ -ΗΜΕΡΕΣ)ΑΥΤΟ ΦΥΣΙΚΑ ΘΑ ΤΟ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΣΟΥ ΛΟΓΩ ΔΙΑΔΟΧΙΚΗΣ ΔΕΝ ΠΛΗΡΩΝΕΤΑΙ.ΟΜΩΣ ΕΧΕ ΥΠΟΨΗ ΟΤΙ ΑΚΟΜΗ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΨΗΦΙΣΘΕΙ ΝΟΜΟΣ ΕΞΙΣΩΣΗΣ ΙΔΙΩΤΙΚΟΥ(ΑΛΛΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΣΥΝΤΑΞΗΣ)ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΤΟΜΕΑ..ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΓΙΝΕΙ..ΣΥΖΗΤΕΙΤΑΙ..ΟΣΟΝ ΑΦΟΡΑ ΤΟΝ ΣΤΡΑΤΟ ΚΑΤΑΘΕΤΕΙΣ ΠΑΛΙ ΤΗΝ ΣΥΝΟΛΙΚΗ ΥΠΗΡΕΣΙΑ ΠΟΥ ΥΠΗΡΕΤΗΣΕΣ ΚΑΙ ΒΓΑΙΝΕΙ ΠΡΑΞΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗΣ ΑΠΟ ΤΟ Γ.Λ. ΤΟΥ ΚΡΑΤΟΥΣ(ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ Η ΕΦΕΔΡΕΙΑ) ΕΔΩ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΕΙΣ ΛΟΓΩ ΤΗΣ ΧΡΟΝΟΛΟΓΙΑΣ ΔΙΟΡΙΣΜΟΥ ΣΟΥ.ΠΡΟΣΟΧΗ ΣΤΗΝ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗ ΤΩΝ ΕΠΙΚΟΥΡΙΚΩΝ ΤΑΜΕΙΩΝ ΤΟΥ ΔΗΜΟΣΙΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΤΑ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕΡΙΣΜΑΤΑ ΜΕΤΑ..

Αποσυνδεδεμένος BATOΠΕΔΙΝΟΣ

• Newbie
  • *
    • ΔΕ Οδηγών
    • Δ.Ε.Κ.Ο./Ν.Π.Ι.Δ.
Απ: ΔΙΑΔΟΧΙΚΗ ΑΣΦΑΛΙΣΗ
« Απάντηση #2 στις: 04/01/2010 »
ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΤΑΤΟΠΙΣΤΙΚΟΣ.
ΝΑΣΑΙ ΚΑΛΑ